Zajišťujeme výkup použitých sponkovaček, starších sešívaček, sponkovaček na kartony, kartonážních uzavíračů. Vykoupená sponkovací zařízení repasujeme a nabízíme k odkupu prostřednictvím bazaru sponkovaček za velice výhodných cenových podmínek. K dispozici s slevou jsou i předváděcí sponkovačky a sešívačky nebo sponkovačky z naší půjčovny.

Systém garantuje zákazníkům nízké náklady na obnovu strojového parku a rovněž zpřístupňuje sponkovací techniku zákazníkům s minimálním rozpočtem.

Pokud nám chcete nabídnout sponkovací zařízení k odprodeji, zašlete nám následující informace o Vaší sponkovací pistoli nebo kartonážním uzavírači:

  • sériové číslo sponkovačky
  • typ sponkovačky
  • fotografii sponkovačky
  • informaci o funkčnosti

Když si zakoupíte u nás repasovanou sponkovačku nebo uzavírač krabic, poskytneme vám minimálně 6 měsíční záruku na celé sponkovací zařízení. Ke všem repasovaným sponkovačkám garantujeme i zajímavé ceny spon. Část sponkovaček z bazaru jsou minimálně používané, protože sloužily jako předváděcí kusy na veletrzích nebo při předvádění u zákazníků. V našich bazarových sponkovačkách si určitě vyberete správný typ pro Vás a proto se o aktuální nabídce informujte na našich kontaktech. Na použité sponkovací pistole a sešívací nářadí je garantována minimálně dvouletá dostupnost náhradních dílů.

Nabídku použitých zařízení MEZGER najdete ZDE