Na kompletní sortiment sponkovaček MEZGER poskytujeme záruční i pozáruční servis včetně dodávky originálních náhradních dílů MEZGER. V případě potřeby poskytujeme servis přímo ve výrobě u zákazníka. Originální díly jsou zákadním předpokladem dlouhodobého fungování sešívaček. Náhradní díly jsou dostupné z centrálního skladu nebo ze skladů distributorů sešívaček popř. sponkovaček.

Zákazníci si mohou po dobu doručení náhradních dílů zapůjčit náhradní sponkovačku, tak aby nezůstali bez nářadí. Při objednávání dílů nám nezapomeňte vždy sdělit sériové číslo strojku, typ strojku a spony, které používáte.

Pro svá zařízení si mohou zákazníci objednat zdarma kusovníky náhradních dílů, dle kterých mohou díly vytipovat a objednat.

Většinu dílů pro sponkovačky O kroužky, úderníky, kovadliny, pružiny do zásobníků, vodící prvky, čelisti máme vždy skladem.

V rámci dodávek náhradních dílů Vám můžeme poskytnout i originální maziva pro Vaši údržbu, tak aby sponkovačky dosahovaly maximálního výkonu po celou svou životnost.

Je důležité zmínit, že použití originálních dílů je důležité pro dlouhodobý chod sponkovačky. Zejména gumové O kroužky a pružiny , kterým věnujeme extrémní pozornost a necháváme je vyrábět z moderních trvanlivých materiálů mají násobnou životnost oproti obyčejným kroužkům a pružinám pro nenáročné aplikace (např. statická těsnění, tlumení, atp.)

Lokální servis na sponkovačky MEZGER je pilířem úspěchu na kterém stavíme spokojenost zákazníků.