Jsme připraveni Vám poradit při nasazení sponkovací techniky do Vaší výroby, při výběru vhodných spon. Poradenství poskytujeme jak telefonicky, tak i přímo u Vás ve výrobě. Součástí poradenství je i návrh konstrukce našich zařízení přizpůsobený Vaší aplikaci.

V rámci poradenské činnosti lze zajišťovat i testovací uzavírání krabic a testovací šití na Vašich produktech.

Široké portfólio sponkovaček a spon umožnuje flexibilně zareagovat na požadavky našich zákazníků z průmyslu nábytkářského, automobilového, ale i čalounických a obalářských firem.

Zařízení MEZGER předvádíme i u zákazníků.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázka: Mám sponkovačku a nevím jestli je to MEZGER ?
Odpověď: Zašlete nám fotografii sponkovačky na náš email a rozměry spony. Rádi se pokusíme sponkovačku identifikovat.

Otázka: Potřebuji sponky do sponkovačky a nevím jaký typ sponky mám poptávat ?
Odpověď: Je třeba proměřit hlavu a zásobník sponkovačky. Doporučujeme zaslat nám sponkovačku na naši adresu a my Vám sponkovačku proměříme a sdělíme jaký typ spony potřebujete. V případě zájmu zpracujeme i nabídku na vhodné sponky do sponkovačky.

Otázka: Servisujete zařízení, i když jsme ho nekoupili přímo u Vás ?
Odpověď: Ano servisujeme s výjimkou bezplatných záručních oprav. Bezplatné opravy a bezplatné díly v rámci záruky zajišťuje přímo prodejce. Pozor u některých prodejců může cena výměny dílu přesáhnout jeho hodnotu, i když jej získáte v rámci záruky bezplatně !

Otázka: Jak poznám originální spony MEZGER ?
Odpověď: První zběžnou kontrolu můžete provést, zda balení odpovídá balení uvedeném na našich stránkách v rubrice spony. Všechny kartony i krabičky nesou logo MEZGER v modré barvě. Kartony jsou opatřeny čárovým kódem a popisem obsahu. Nepoužíváme k balení samolepicí etikety, protože potisky jsou přímo na kartonu. Dále můžete překontrolovat posuvným měřítkem rozměry a drát spony zda odpovídá našim specifikacím. Další posouzení již zvládne pouze odborník, proto nám můžete spony zaslat k posouzení.

Otázka: Používám neoriginální spony, co se může stát ?
Odpověď: Kromě toho že můžete porušit záruční podmínky, můžete si i poškodit sponkovačku (zlomení čelistí, vytloukání strojku při příliš tvrdém drátu nebo lepení) nebo špatně sesponkovat produkt (malá pevnost drátu) nebo mít časté prodlevy díky uváznutí spony ve strojku. A to jsou jen některé z nejčastějších problémů.