KARTONÁŽNÍ UZAVÍRAČE A ŠIČKY Kartonážní uzavírače a šičky se používají pro výrobu krabic s plochých výseků. Kartonážní spony nahrazují lepidlo a díky velké pevnosti spojů jsou sešívačky vhodné především pro těžké krabice a obaly z vlnité lepenky. Dalším segmentem aplikací v této oblasti je uzavírání již naplněného kartonu v expedici pomocí uzavíračů krabic. Samozřejmostí je dodávka kompletního sortimentu pomůcek pro tyto činnosti sponkování jakými jsou například vytahovače spon, pneumatické rozvody, zařízení sponkovacího pracoviště, atp. Sponkovačky pro kartony pracují s sponami ze širokého drátu, tak aby při sesponkování nedošlo k prožezávání vlnité lepenky popř. kartonu.
– sešívačka krabic pro uzavírání horních klop kartonu SLEPÉ ŠITÍ MEZGER
– sešívačky pro uzavírání obalů SLEPÉ ŠITÍ MEZGER
– sešívačka pro sešívání dna krabic
– šička boků krabic Specifikace kartonážních uzavíračů najdete v PDF katalogu ZDE STOJANOVÉ ŠIČKY KRABIC A KARTONOVÝCH OBALŮ Stojanovou šičku si obvykle pořizují výrobní kartonážní firmy na maloséeriové výroby obalů z vlnité lepenky. Sortiment MEZGER pokrývá potřeby sešívání malách až středně velkých kartonů.

Velkoformátové sešívačky jsou konstruovány na zakázku dle potřeby zákazníka. – sešívačka pro sešívání dna krabic
– šička boků krabic Specifikace kartonážních uzavíračů najdete v PDF katalogu ZDE UPEVŇOVACÍ SPONKOVAČKY Narozdíl o kartonážních uzavíračů sponkovačky slouží k upevňování popř. spojování materiálů (např. dřevěných konstrukcí) pomocí sponek ve tvaru U a jejich nastřelováním skrz sponkovaný materiál a zakotvení pomocí nožiček do podkladové vrstvy. Široký sortiment spon a sponkovačů pokrývá nejrozšířenejší aplikace z nábytkářského, dřevařského a obalářského průmyslu.

– konstrukční sponkovací nářadí např. pro sešívání rámů oken a obrazů
– sponkovačky pro stavebnictví
– kartonážní sponkovačky pro šití obalových materiálů (např. fixace krabice k paletě atp.) Specifikace sponkvoaček najdete v PDF katalogu ZDE ŠIČKY PRO SEŠÍVÁNÍ MATERIÁLŮ
– kartonážní sponkovačky pro šití obalových materiálů (např. ochranné rohy, kartonáž atp.)
– sešívačky pro uzavírání sáčků Specifikace sešívaček najdete v PDF katalogu ZDE SPONY DO SEŠÍVAČEK A SPONKOVAČEK Spona resp. spojovač svou kvalitou rozhoduje

o provedeném spoji. V závislosti na průžezu drátu, pevnosti spony, tvaru sponky a povrchové úpravě lze optimalizovat funkci sponky pro Vaši potřebu.
– kartonážní spony
– spony do sešívaček Specifikace spon do sešívače a spon do sponkovaček najdete v PDF katalogu ZDE